Wymiana lub zwrot towaru

WYMIANA TOWARU

W przypadku gdy rozmiar lub fason zamówionej bielizny będzie nieodpowiedni, klient ma możliwość wymiany zakupionego towaru w terminie do 14 dni roboczych od daty jego otrzymania. W tym celu należy złożyć nowe zamówienie na produkty o odpowiednim rozmiarze, fasonie etc. Jest to konieczne, aby dany produkt zarezerwował się w systemie i nie sprzedał się w międzyczasie. WYMIANA może być dokonana na dowolny produkt z oferty dostępnej na stronie sklepu internetowego, zarówno na towary droższe jak i tańsze. W przypadku droższych, drogą mailową informujemy o kwocie różnicy do dopłaty.  Zamówienie proszę nie opłacać. Prosimy o informację, że dane zamówienie jest "Wymianą" (informacja ta jest konieczna, abyśmy nie realizowali zamówienia od razu, tylko dopiero po otrzymaniu zwracanego produktu). Informację można nam przekazać mailowo pod adres [email protected] (prosimy o email z numerem zamówienia) lub podczas składania zamówienia w koszyku w "Opcje podarunkowe" wpisać w wiadomości słowo "WYMIANA".

Niepasujące produkty należy odesłać wraz z oryginalnym opakowaniem, metkami, oraz dowodem zakupu (lub jego kopią) i formularzem wymiany, na którym zawarte powinny być dane zamawiającego oraz numer zamówienia. Koszt przesłania nowego rozmiaru pokrywa klient. Nowe zamówienie na wymianę będzie realizowane dopiero po otrzymaniu zwracanego towaru. 

Adres wysyłki:
Ewa Bien
ul. Krakowska 290,
32-080 Zabierzów k/Krakowa
ZWROT TOWARU

Na zakupiony towar udzielamy gwarancji zwrotu. Termin zwrotu wynosi 14 dni roboczych od dnia doręczenia paczki. Gwarancja zwrotu obejmuje tylko towar pełnowartościowy, nie używany, czysty, "bez zapachu" (np. kremu, perfum), razem z oryginalnym opakowaniem, posiadający metki, wszywki i inne elementy, które posiadał w momencie sprzedaży. Ze względów higienicznych zamówioną bieliznę prosimy przymierzać na swoją bieliznę. Do zwracanego towaru należy dołączyć dowód sprzedaży oraz formularz zwrotu.

Adres do wysyłki:
Ewa Bien
ul. Krakowska 290,
32-080 Zabierzów k/Krakowa
WAŻNE


Klient wysyła towar na własny koszt. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek za pobraniem ani wysłanych do paczkomatu Inpost.
Klient może skorzystać z szybkich zwrotów oferowanych przez Inpost dostępnych na stronie: https://szybkiezwroty.pl/pl/Ewa_Bien  Wybierając tę metodę, koszt nadania paczki (13zł) zostanie odliczony od wartości zwracanego towaru!

Po otrzymaniu przesyłki zwrot należności przelewamy na konto bankowe, którego numer należy zamieścić w formularzu zwrotu.

Bielizna, której zwrot/reklamacja nie zostanie uznana (odesłana po wymaganym terminie, zabrudzona, uszkodzona), będzie odesłana na koszt klienta. 
Maseczki ochronne nie podlegają zwrotowi ani wymianie !

Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta: Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:
5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.