BIUSTONOSZE

Biustonosze stanowią istotny element kobiecej bielizny. Musi on być nie tylko idealnie dopasowany do kobiecych piersi, a również odpowiadać preferowanemu gustowi. Podstawowymi funkcjami biustonosza jest prawidłowe podtrzymanie biustu i zapewnienie komfortu podczas wykonywania codziennych czynności. Oprócz wygody, ważną kwestią jest także estetyka wykonania biustonosza. Damska bielizna powinna również pomagać kobiecie poczuć się atrakcyjnie, pewnie siebie i uwodzicielsko.

Biustonosze to bardzo różnorodna kategoria bielizny, ze względu na ogromną rozmaitość typów biustu i zapotrzebowań kobiet. W naszej ofercie wzięliśmy pod uwagę najistotniejsze potrzeby kobiet o różnych typach biustu.

Dla osób z małym biustem, które potrzebują dodatkowego wypełnienia i zebrania, a także które chcą optycznie powiększyć biust, mamy do zaoferowania staniki typu push-up. Biustonosze miękkie, tak zwane soft idealnie sprawdzą się dla osób z dużym, obfitym biustem, które przede wszystkim oczekują wsparcia i stabilności. Oferujemy także biustonosze pół-usztywniane (semi-soft), a także balkonetki czy braletki.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 472

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 472

na stronę
Ustaw kierunek malejący