O nas

 

Bielizna Ewa Bien to bielizna luksusowa, w której każda kobieta poczuje się wyjątkowo czyli właśnie tak jak na to zasługuje!

Bieliznę tworzymy z myślą o tym, aby odkryć tkwiące w każdej kobiecie piękno, jej niepowtarzalność i jedyny w swoim rodzaju urok. Ukoronowaniem kobiecości niezależnie od wieku i rozmiaru jest niewątpliwie zmysłowa elegancja i ta idea przyświeca nam na każdym etapie produkcji od projektu po sam proces szycia. Pragniemy bowiem, aby nasza bielizna w każdej sytuacji dawała kobiecie tak ważne poczucie pewności siebie, świadomości własnej wartości i niepowtarzalnego piękna, które widoczne jest w każdym ruchu, geście i uśmiechu.

Zaskakujące połączenia kolorów, niebanalna kolorystyka, elegancja – to wyróżnia markę Ewa Bien. Każdego roku prezentujemy dwie kolekcje bielizny – wiosenno-letnią oraz jesienno-zimową. Mnogość fasonów oraz szeroka rozmiarówka obwodów (od 65 do 100) oraz miseczek (od A do M) odpowiada na potrzeby większości kobiet. Zdajemy sobie sprawę z tego, że Panie obdarzone większym biustem, często mają problemy z tym, by kupić odpowiedni biustonosz. Duże rozmiary, jeżeli już są dostępne, zazwyczaj nie są zbyt wygodne i nie cieszą swym wyglądem. A przecież każda kobieta zasługuje na to, by czuć się pięknie i atrakcyjnie. Wszystkim Paniom umożliwia to produkowana przez markę Ewa Bien bielizna ekskluzywna, która bez względu na rozmiar zawsze jest wytworna i elegancka, a przy tym niezwykle wygodna.

Filozofia, którą się kierujemy ma wpływ na cały proces produkcyjny od wyboru materiału, poprzez projekt, na najdrobniejszych, wysublimowanych dodatkach i szczegółach kończąc.  Mamy świadomość, że tylko najwyższa jakość półproduktów może złożyć się na zniewalający efekt i niezwykłe poczucie komfortu. Cały proces produkcyjny odbywa się w Polsce z wykorzystaniem najnowocześniejszych osiągnięć rynku tekstylnego na świecie. Koronki, hafty, tiule oraz dodatki pochodzą niejednokrotnie z tych samych renomowanych źródeł (Szwajcaria, Włochy, Hiszpania) co te wykorzystywane przez znane światowe marki bieliźniarskie.

Od ponad trzydziestu lat mamy przyjemność towarzyszyć Paniom w celebrowani ich kobiecości tworząc bieliznę z pasją i niesłabnącym podziwem dla uroku kobiecego ciała. Czerpiemy inspirację ze światowych trendów, dbając zawsze o świeżość, niebanalność oraz nowoczesność stylizacji.

Wear fabulous lingerie, even if no one is going to see it.
Myla London