Zapowiedź wiosna-lato 2017

Nadchodzący sezon wiosna-lato 2017 należy do bogatej barwy kolorów. Z jednej strony romantyczną aurą otula nas pudrowy róż, tajemniczości dodaje szmaragdowy turkus, a z drugiej strony ożywia nas kwaśna cytryna, a energie dodaje jaskrawa zieleń, która została uznana kolorem roku przez  Instytut Pantone, nadając jej nazwę "greenery".

Greenery to jasny, a wręcz jaskrawy odcień zieleni. Symbolizuje on nadejście wiosny, kiedy wszystko budzi się do życia. Działa on odświeżająco i ożywczo. Silne związany jest również z ruchem eko (model Tezea już niedługo w naszym sklepie)

Tezea zielona

 

Kolor żółty niezaprzeczalnie przywołuje nam skojarzenia ze słonecznymi dniami, piaszczystą plażą. w nadchodzącym sezonie znajdziemy go w cytrynowym odcieniu. Jest to silny kolor który symbolizuje energię, witalność, radość i pozytywność (model Celeste już niedługo w naszym sklepie). 

 

 

Kolor turkusowy pochodzi od barwy kamienia szlachetnego. Ten intensywny kolor nawiązuje do tropikalnych i rajskich wysp. Jest on owiany tajemniczością. Zachwyca zarówno blaskiem, jak i siłą (model Geisha już niedługo w sprzedaży).

Geisha

 

Pudrowy róż to kontynuacja spokojnych, rozmytych barw. Ma on subtelny odcień o niewinnej i łagodnej aurze. Delikatny i romantyczny, tworzy zmysłową atmosferę. Ten uniwersalny kolor pasuje do każdego typu urody (już niedługo w naszym sklepie modele: Tezea, Daria, Safona).

  Safona

 

W ofercie znajdą Państwo również klasyczną biel. Jest ona symbolem czystości, niewinności i beztroskości. W odsłonie czystej bieli prezentujemy Darię białą. Jak każdy kolor, biel ma wiele odcieni. Kolor Ivory, inaczej nazywany śmietankowym jest cieplejszy odcień, o mlecznej konsystencji. W tej odsłonie prezentujemy nowe Fantasi Śmietankowe.

  Fantasi

To właśnie znajdą Panie w kolekcji Wiosna Lato 2017. Marka Ewa Bien jak zawsze zadbała, aby ten efekt osiągnąć za pomocą przepięknych haftów, odważnych połączeń kolorystycznych, niebywałych zdobień i niespotykanej mocy wyrazu. Dajemy więc każdej kobiecie, oprócz tak ważnego poczucia komfortu, świadomość własnego piękna, siły oraz wyjątkowości, która buduje niepowtarzalną osobowość każdej z nas.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Urban Ninja