Biustonosz soft - czyli jaki?

Biustonosz soft - czyli jaki?

Biustonosz soft to biustonosz tzw. miękki, którego miseczki nie posiadają usztywniającej pianki czy też gąbeczki. Nie posiada on dodatkowej kieszonki na wypełnienie, przez co nie powiększa on dodatkowo biustu. Konstrukcja biustonoszy soft może być wzmocniona fiszbinami lub nie, w zależności od konkretnego fasonu. Modele, które posiadają fiszbiny wraz z elastycznym obwodem zapewniają odpowiednie podparcie biustu, stabilność, nawet tego w dużych rozmiarach.

Zadaniem biustonosza soft jest nie tylko piękne, naturalne podkreślenie kobiecych wdzięków, ale przede wszystkich subtelnie go modeluje, zbiera do środka, przy czym zapewnia poczucie komfortu i bezpieczeństwa w codziennym użytkowaniu. Doskonale sprawdza się na co dzień jak i na wieczór. Pamiętajmy również, że miseczki, które składają się z samej koronki, haftu, tiulu czy innego materiału w większości są półprzeźroczyste. Stąd też ich potoczna nazwa „mgiełki”.

Dla kogo dedykowany jest biustonosz soft?

Biustonosz miękki polecamy jest głównie kobietom o pełnym biuście, które nie potrzebują dodatkowego wypełnienia. Jest on przeznaczony dla osób, które z jednej stroną pragną wyeksponować piersi, dobrze podtrzymać obfity biust, a przy tym nie rezygnować z wygody i komfortu. Jest on również stworzony zmyślą o kobietach, które chcą się poczuć jeszcze bardziej seksowanie i kobieco.

Czy biustonosz soft nadaje się na małe piersi?

Biustonosze miękkie są doskonałą propozycją zarówno dla Pań posiadających mały, średni jak i duży biust. Wszystko zależy od tego jaki efekt chcemy uzyskać oraz w jakim fasonie czujemy się najlepiej. Biustonosz soft w przeciwieństwie do modelu typu push-up nie powiększy nam optycznie biustu. Jego zadaniem jest naturalne podkreślenie naszego biustu. Model ten często wybierany jest przez Panie posiadające mały biust na specjalne okazje.

Miękkie miseczki, występujące w wielu krojach, pięknie eksponują biust w każdym rozmiarze. W ofercie naszej marki, prezentujemy różne fasony z kategorii soft. Nasze biustonosze charakteryzują się bogato zdobionymi koronkami oraz haftami z najwyższej jaskości materiałów. Prezentujemy bardzo szeroką rozmiarówkę od miseczki B do O, w obwodach 65-95. Produkujemy biustonosze miękkie bez fiszbin oraz z fiszbinami, tak aby każda z pań znalazła tu coś dla siebie.

Najczęściej wybieranymi modelami naszej marki są konstrukcje soft z fiszbinami, które wciąż udoskonalamy i systematycznie wprowadzamy nowe fasony do sprzedaży. Naszym bestsellerem jest konstrukcja B104 Soft która ma głębokie miseczki z lamowanym cięciem ukośnym i pionowym. Ich mocno zabudowana konstrukcja, zakrywa piersi, dając poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

 
           Diamond czarny B104                                Avero indygo B104                                   Diamond perłowy B104

Dużo Pan pokochało również nasz fason B139 Soft Balconett. Jest to krój z jednym lamowanym cięciem pionowym.Miseczki posiadają również szersze boczne wzmocnienie, w postaci podszycia drugą warstwą haftu stabilnego połowy miseczki. Miseczki lekko odsłaniają i unoszą piersi. Fason idealny do szerokich dekoltów.

                      Sybila biała B139                                    Tamal khaki B139                                         Jasmin bordowy B139

W ostatnim czasie do oferty wprowadziliśmy biustonosz specjalnie dedykowany dla dużych rozmiarów. Jest to model B161 Soft, który posiada największą rozmiarówkę w naszej ofercie. Jego zadaniem jest modelować obfite kształty. Idealnie zbiera i podtrzymuje biust do dekoltu, tak aby czuć się stabilnie i komfortowo.

  
                 Ivette niebieski B161                              Ivette czarno-różowy B161                       Ivette czarno-niebieski B161

Biustonosze soft bez fiszbin powinny wybierać kobiety raczej ze średnim lub małym biustem, ponieważ sam materiał (koronka, haft czy tiul) nie zapewni odpowiedniego wsparcia i podtrzymania obitych kształtów. Fason B920 Soft Bralette oraz B921 Soft Bralette charakteryzują się miseczkami w kształcie trójkąta, które dodatkowo posiadają boczne patyczki usztywniające dla lepszego wzmocnienia.

               
               Colette czarny B920                                   Alizze biały B921                                       Blanche czarny B920

W ofercie mamy bogatą gamę kolorów, wzór oraz krojów, gdzie każdy znajdzie bez problemu idealnie pasujący biustonosz dla siebie lub dla swoich bliskich.